:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Жизнь - это бесконечная череда мгновений
Мой дом
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 382
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Національна бібліотека України для дітей. м. Київ
ImageНа сайті www.chl.kiev.ua розділ для дітей: Твої права, Клуби за інтересами, Скарбничка новин, Твої історії, Твої малюнки, "Мені сподобалось", Інтернет для тебе, Читалка, інформація про освітні заклвди, УМКА: Про себе, країну і світ, Віртульний журнал дітей України, Рекомендовані списки нових книг видавництв України, Рекомендаційний покажчик літератури для дітей "Природа і людина", Інформація про бібліотеку та її діяльність, Електронний каталог, Віртуальна бібліографічна довідка. Розділ для бібліотекарів: Дитячі бібліотеки України, Новини, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, "Світ дитячих бібліотек" - щоквартальний науково-методичний журнал, Сучасна наука - дитячому бібліотекарю, Дитячі бібліотеки в Інтернет, Пам'ятні літературні дати. Інтернет ресурси для батьків, вчителів і бібліотекарів  www.chl.kiev.ua/UKR/p_sour.htm;  Інтернет-безпека для дітей І батьків, Наші спонсори.
Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

Стрічки новин
Красилвська ЦРБ
Site news

 • Година сплкування [Право: вд людини для людиниk.

  Щорчно 10 грудня в свт вдзначають Мжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблею ООН в 1950 роц на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загально декларац з прав людини. Деклараця стала першим свтовим документом, що сформулював положення про права людини. Загальна деклараця прав людини, проголосила рвнсть всх жителв планети перед законом. Людина, життя гднсть, права та свободи визнано найвищою цннстю кожно держави. Проголошено, що вс люди рвн у свому достонств та правах. При цьому права та свободи людини невдчужуваними та непорушними. Вони належать кожнй людин вд самого народження й протягом усього життя, не залежать вд вол держави, не даруються й не можуть бути скасован. Будь-як угоди, спрямован на обмеження прав людини, визнаються недйсними. З ц нагоди 7 грудня 2016 року в читальнй зал центрально районно бблотеки проведено чергове засдання правового лекторю «Закони нашого життя» - годину сплкування «Право: вд людини для людини». У заход взяли участь начальник районного вддлу «Красилвське бюро правово допомоги» Оксана Карнась, заступник начальника ¶гор Мудь та учн 9-а Красилвсько ЗОШ ¶ – ¶¶¶ ст. 3. ¶гор Мудь ознайомив учнв з сторю виникнення Мжнародного дня прав людини та основними положеннями Конвенц ООН про права дитини. Пд час заходу старшокласники отримали змстовн вдповд на питання, як х цкавили та буклети «Захищай сво права!». Провдний бблотекар вддлу обслуговування Олена Мойсенок ознайомила присутнх в зал з матералами книжково-документально виставки «Його величнсть – Закон». • Лтературний альманах [Життя слово Григоря Сковородиk.

  5 грудня 2017 року в бблотец ДПТНЗ «Красилвський професйний лцей» проведено лтературний альманах «Життя слово Григоря Сковороди», присвячений 295-й рчниц вд дня народження видатного укранського просвтителя-гуманста, флософа, поета, музиканта, педагога. Бблотекар центрально районно бблотеки Олена Мойсенок та ¶рина Олйник ознайомили учнв групи 16 з життвим та творчим шляхом Г.С.Сковороди, якого шанобливо називали укранським Сократом. Присутн на заход дзнались багато цкавого про цю надзвичайно цкаву, загадкову, навть мстичну особистсть. Адже поетичн та флософськ твори, написан майже три столття тому, актуальн й сьогодн: вони мудро вчать людину бути самою собою, займатися справою за покликанням, прагнути духовного зростання, самопзнання не ставити понад усе титули, звання матеральн блага. На завершення заходу Олена Мойсенок зробила нформацйний огляд книжково виставки «Укранський Сократ», де була представлена пдбрка книг, яка дасть можливсть дзнатись про життя творчсть великого укранця, доробок якого дорогоцнним надбанням свтово культури. • Всесвтнй день боротьби з СН¶Дом.

  1 грудня вдзначаться Всесвтнй день боротьби з СН¶Дом. Вн був заснований в 1988 роц Всесвтньою органзацю охорони здоров’я направлений на пдвищення рвня обзнаност населення про це захворювання та його профлактику. В цей день свтова громадськсть висловлю солдарнсть з людьми, яких торкнулася епдемя пдтримку зусиль по боротьб з цю глобальною проблемою. В читальнй зал центрально районно бблотеки 1 грудня 2017 року проведено вдеолекторй «Разом проти СН¶Ду» за участю директора Центру соцальних служб для см’, дтей та молод Тамари Магмет та учнв 9-го, 10-го класв Красилвсько ЗОШ ¶-¶¶¶ ст. 4. Тамара Магмет акцентувала увагу учнв на тому, що кожна людина повинна до кнця усвдомити всю небезпеку, яку несе СН¶Д, зробити все можливе, щоб уберегти себе свох близьких та рдних вд страшно нфекц, толерантно вдноситись до В¶Л-позитивних людей не забувати, що СН¶Д може увйти практично в кожен дм, кожну см’ю. Учасники заходу отримали буклети «Все, що ти маш знати про В¶Л/СН¶Д». Старшокласники з цкавстю переглянули активно обговорили вдеоролик «Мфи й факти про В¶Л/СН¶Д. На завершення провдний бблотекар вддлу обслуговування Олена Мойсенок ознайомила присутнх в зал з матералами виставки - застереження «Про СН¶Д забувати не слд».
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!
 
 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100