:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 115
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Бібліотека Житомирського державного технологічного університету

На сайті http://www.ztu.edu.ua подано розділи: Головна; Електронна бібліотека; Каталог; Нові надходження; Наші видання; Повні тексти; Бібліотеки; Періодичні видання; Наукові ресурси

Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

Стрічки новин
school
school

school
 • Круглий стл на тему [Обговорення актуальних питань соцального захисту населення в ОТГk,

   13 лютого 2018 року заступник голови районно державно адмнстрац Лариса Ружинська взяла участь у засданн [круглого столуkна тему[Обговорення актуальних питань соцального захисту населення в ОТГk, який пройшов в читальному зал Зачепилвсько центрально районно бблотеки.

  Учасниками [круглого столуk розглянуто проект Угоди про спвпрацю мж управлнням прац та соцального захисту населення райдержадмнстрац та обднаною територальною громадою Зачепилвсько селищно ради, визначено основн положення. Затверджено склад робочо групи щодо взамод у виршенн першочергових завдань з надання соцальних послуг. Також розглянуто питання щодо утворення служби у справах дтей при обднанй територальнй громад передач справ до служби у справах дтей обднано територально громади та органзаця системи надання соцальних послуг смям, дтям та молод в ОТГ. В ход заходу учасники ознайомились з матералами тематично полички з дано тематики, пдготовано бблотекарями.

  /Files/images/20180213_100359.jpg  

  /Files/images/IMG_20180213_100408.jpg   • ¶ди, Масляно, до нас

   [¶ди, Масляно, до насk - пд такою назвою в Зачепилвськй районнй бблотец 13 лютого вдбулося фольклорне свято проводв зими Масляна.

  Запрошен на свято - учасники клубу за нтересами [У кол друзвk. Масляна- стародавн слов'янське свято з численними звичаями, що через столття дйшло до наших днв. Вдзначаться протягом тижня перед Великим постом.

  Ведуч заходу Лариса Билина та Янна Дикун привтали всх присутнх з таким смачним та чудовим святом. Познайомили з сторю та традицями свята, читали врш про Масляну. Потм учасники заспвали гарних псень.

  На завершення свята ведуча запросила: [Ми сьогодн грали спвали, Свято Масляно весело втали. А тепер вже, як годиться, можемо млинцями пригоститься!k Господин бблотеки присутнх пригостили смачними млинцями та чам.

  /Files/images/20170306_101748.jpg  

  /Files/images/20180213_141419.jpg   • До Всесвтнього дня боротьби проти раку

   05 лютого 2018 року на баз Миколавсько сльсько бблотеки КЗ [Зачепилвська РЦБСk був проведений захд з юнацтвом до Всесвтнього дня боротьби проти раку. Сльський бблотекар Чуб Н. Г. провела нформацйну годину на тему: [ Разом проти ракуk. Донесла присутнм, що цей день щороку вдзначають в Укран по всьому свту. Також розповла про сторю виникнення та ким вн був заснований.

  До спвбесди було запрошено смейного лкаря Винник Н. С., яка детальнше розповла всм про цю жахливу хворобу та наслдки. Вс були зацкавлен, та подякували лкарев за корисну нформацю.

  /Files/images/DSCN3531.JPG  

  /Files/images/DSCN3532.JPG  

  /Files/images/DSCN3534.JPG  

  /Files/images/DSCN3530.JPG  
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!
 
 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100