:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Жизнь - это бесконечная череда мгновений
Мой дом
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 375
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Севастопольська центральна бібліотека ім. Л.М.Толстого

ImageСайт  www.sevtolib.iuf.net  має розділи: Наша візитка; Наша історія; Наші відділи; Фонди і каталоги; Ми видаємо; Новини; Нове на полийях; Наші послуги; Гостьова книга; Портрет регіону

Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

Стрічки новин
Бблотека-фля с. Масевич
Site news

 • Патротична година [Тво геро, Украноk.

  21 листопада 2017 року у бблотец - фл с. Масевич вдбулася патротична година до дня Гдност та Свободи на тему: «Тво геро, Украно».

  Мета: донести до присутнх на заход нформацю про доленосн под в Укран початку XXI столття, а також вддання належно шани патротизму й мужност громадян, як стали на захист демократичних цнностей, прав свобод людини, нацональних нтересв нашо держави та вропейського вибору.

  У свому виступ бблотекар розповла, що День Гдност та Свободи став свордним наступником свята Дня Свободи, що саме чотири роки тому 21 листопада 2013 року розпочались перш протестн акц укрансько громадськост у вдповдь на ршення тодшньо влади щодо припинення курсу на вронтеграцю та скасування процесу пдготовки до пдписання Угоди про асоцацю мж Украною та ґвропейським Союзом. Цей крок викликав обурення укранцв. Однак найтрагчншим було те, що цього разу, на вдмну вд подй Помаранчево революц, вдстоюючи гднсть та свободу, вддали сво життя 106 укранцв ще понад 2 тис. отримали поранення. Також бблотекар звернула увагу на виставку – нсталяцю , де вс разом переглянули книги про геров небесно сотн та свтлини Небесно сотн. Лисаков Юрй виявив бажання познайомити присутнх з Володимиром Рибаком, патротом, який вддав сво життя за прапор Украни. На кнець заходу подивилися вдео фльм «Пам’ятай за що ти стояв».

  Маря Мартенюк.

    • Творчий конкурс [Стань письменникомk.

  ¶нститут флолог Кивського нацонального унверситету мен Тараса Шевченка запрошу тих, хто вдчува бажання потребу писати художн тексти (врш, прозу), перекладати, а також рецензувати лтературн твори явища культури, взяти участь у конкурс «Стань письменником».

  Якщо ви хочете дзнатися критичну думку щодо свох текств, якщо вагатесь, чи треба вам вчитися писати, чи можливе видання ваших творв – надшлть х на електронну адресу конкурсу отримайте фаховий вдгук вд вдомих письменникв, видавцв, блогерв. Це допоможе вам як автору-початквцю зорнтуватися у свох можливостях бажаннях, а нам – вдкри оч на ваш талант!

  Всеукранський конкурс лтературно творчост для учнв 10–11 класв «СТАНЬ ПИСЬМЕННИКОМ!» (дал – Конкурс) проводиться згдно з базовими положеннями статутних документв ¶нституту флолог Кивського нацонального унверситету мен Тараса Шевченка.

  Мета Конкурсу

  Метою Конкурсу виявлення обдарованих учнв 10–11 класв, професйна орнтаця та популяризаця освтнх програм ¶нституту флолог, у тому числ бакалаврсько освтньо програми «Лтературна творчсть, укранська мова лтература». Конкурс покликаний сприяти подальшй лтературнй дяльност учасникв та отриманню вдповдно фахово освти в Кивському нацональному унверситет мен Тараса Шевченка.

  Конкурс проводиться щорчно. Термн подач робт на Конкурс – з 1 листопада по 25 грудня. Оголошення результатв Конкурсу – у березн наступного року.

  У Конкурс можуть брати участь учн 10–11 класв загальноосвтнх навчальних закладв, учн професйно-технчних навчальних закладв ¶–¶¶ рвнв акредитац.

  Конкурс проводиться за такими номнацями: «Поезя», «Проза», «Драматургя», «Публцистика», «Переклад», «Лтературна рецензя».

  На Конкурс можуть подаватися рзн за жанром оригнальн твори та переклади, тематика, стилстика та технка виконання яких довльною. Обсяг обмежуться 50 сторнками комп’ютерного набору (100 тисяч знакв). Роботи учасникв Конкурсу не рецензуються не повертаються.

  Роботи приймаються виключно в електроннй форм на адресу stanpysmennykom2016@gmail.com. Робота ма бути оформлена як диний документ у формат .doc, .docx, .rtf. Назва файлу – прзвище конкурсанта (наприклад, Шевченко.rtf).На першй сторнц слд зазначити прзвище, м’я та по батьков учасника конкурсу, його вк; назву навчального закладу, де вн/вона навчаться, зокрема клас; повну домашню та електронну адресу конкурсанта, телефон учасника або батькв. Дал – назва роботи, номнаця та власне твр/твори. Роботи, оформлен з порушенням вимог, не будуть допущен до участ у Конкурс.

  Перебг Конкурсу висвтлються на сайт ¶нституту флолог Кивського нацонального унверситету мен Тараса Шевченка ( Кразнавча мандрвка на вулицю Тараса Шевченка.

  У жовтн вдбулася кразнавча мандрвка на вулицю Тараса Шевченка до видатно людини нашого села Бунько Христини Василвни. За мету бблотекар поставила познайомити читачв з рдним крам, дзнатися бльше про видатну людину нашого села, виховувати шану та повагу до людей похилого вку та любов до рдного краю.

  Цей бблопохд бблотекар запланувала ще весною, але все не вдавалося. Тому пдбравши осннй веселий , сонячний день , Маря Трохимвна запропонувала учням 4 а класу класоводу Кисорець Галин ¶гнатвни вирушити стежками рдного краю. Збравшись бля школи вс разом вирушили на вулицю Т. Шевченка до Бунько Христини Василвни, на зустрч яку попередньо домовилася бблотекар. Прийшовши до Христини Василвни, читач були дуже здивован. Виявилося, що це Юлькна прабабуся, Артемкова Давидова сусдка, а Галини ¶гнатвни рдна бабуся. Нас радо зустрли. Всх розсадили бблотекар познайомила всх присутнх з видатною людиною нашого села Бунько Христиною Василвною, яка довгий час працювала в сльському господарств ланковою городньо бригади за що отримала висок нагороди, це «Орден дружби народв», та багато рзних медалей. Вона розповла, за що отримала висок нагороди. Кожен з учнв потримав ц нагороди в руках. Христина Василвна розповла про свою смю, а вона у не переросла у велику щасливу родину. Адже Христина Василвна ма бльше тридцяти онукв тринадцять правнукв. Це щаслива жнка. Дал Христина Василвна показала майстер – клас виготовлення круглих килимкв у домашнх умовах . Показала як беруться смужки з тканини для в’язання килимка , як потрбно мати крючки з дерева, як вона виготовила сама. Вс дивилися з з цкавстю, як Христина Василвна затягу смужку за смужкою. ¶ через деякий час було видно чималий кружок килимка. Взерунок сльсько майстрин переливався яскравими барвами в   руках. Зустрч  вдалася. Було цкаво . Правнучка Лящук Юля вручила прабабус квти. На кнець зустрч вс присутн зробили фото. Христина Василвна учн були дуже рад такй зустрч

  Кразнавча екскурся сподобалася учням. Вони дзналися, що поруч з ними живе така чудова майстриня, в руках яко звичайн смужки перетворюються у рзнокольоров килимки. Вс були вражен роботою Христини Василвни. Вс радсн та весел поверталися до школи . ¶ ще мен хочеться привтати Христину Василвну з всмдесят сьомим днем народження яке вона святкуватиме на початку листопада побажали й здоров’я та многая, многая лта.

  Маря Мартенюк.

   
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!
 
 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100