:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 135
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Крим. республікан. установа "Кримськотатарська б-ка ім. І.Гаспринського

На сайті  http://www.kitaphane.crimea.ua  подано розділи: Про бібліотеку; З історії бібліотеки; Правила користування; Каталоги і картотеки; Книжковий фонд; Наші видання; Міжнародний тюркський семінар; Інтернет-центр; Послуги; Книгообмін; Бібліотека розшукує; Контакти

Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

Стрічки новин
Теслугвська ПШБ
Site news

 • [Книгоманя-2017k

        21 березня 2017 року в Радивилвськй районнй бблотец для дтей вдбувся третй районний етап Всеукранського конкурсу дитячого читання «Книгоманя-2017». 20 юних конкурсантв учнв 6-х та 7-х класв найактивнших, найерудованших, найкреативнших, читачв публчно – шкльних бблотек району та читачв загальноосвтнх закладв мста, боролися за звання «Супер читач району - 2017».

        Учасником районного туру конкурсу вд Теслугвсько ПШБ була Веремей Анна. У  вковй категор 6-й клас отримала перемогу звання “Суперчитач району - 2017» яка продовжить боротьбу в ¶У обласному етап конкурсу в Рвненськй обласнй бблотец для дтей.

     • [Бо в нас вона одна - чарвна й свтанкова, древня й молода - велика наша моваk

        Щороку 21 лютого народи нашо планети святкують Мжнародний день рдно мови. Це незвичайне свято, вдзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рдну мову. Адже мова — це великий скарб народу. Любити, шанувати плекати рдну мову – святий обов’язок кожного укранця. 

       З нагоди свята бблотека с. Теслугв провела лтературн посиденьки «Бо в нас вона одна - чарвна й свтанкова, древня й молода - велика наша мова» для учнв 2-4  класв.

       З  слв бблотекаря дти дзналися,що День рдно мови святкують щороку . Це незвичайне свято вдзначають по-особливому. Найкращий дар, що його ма чоловк  вд Бога – ЦЕ МОВА.

       Пд час заходу дти поринули у чудовий прекрасний свт нашо рдно мови, вдчули багатство, мелодйнсть, красу. Дти з гордстю читали врш ,пригадали прислв'я ,  приказки загадки про мову. Розширили поглибили сво знання, прийнявши активну участь у мовних грах «Словникова скринька» «Знайди прихован слова» «Встав загублену букву».   Та на завершення бблотекар закликала всх плекати й берегти найкращу квтку рдно земл  укранську мову. На свят була оформлена виставка «Мово рдна, живи в рднм дом».

    

     • Вдкриття Центру обслуговування громадян електронною нформацю

       В лиcтопад 2016  року в публчно-шкльнй бблотец с. Теслугв вдбулося   вдкриття  Центру  обслуговування громадян  електронною  нформацю (ЦОГ Е¶).

       Мета: донести до   всх  користувачв  бблотеки    та  громадськост  села  про послуги   ЦОГ Е¶.

       Бблотекар повдомила  всх  присутнх  про  те,  що  в  бблотец  д   центр  ЦОГ  Е¶ -  це  нформацйно  -  консультацйна  служба, яка    покликана  задовольняти  потреби громадян  у публчнй  нформац  в  електронному  вигляд.  Так, вс  бажаюч  жител  нашого села  мають  доступ  до  державних  та  регональних  електронних   нформацйних  ресурсв.   В бблотец  через  мережу  ¶нтернет можна  здйснити пошук   нормативно – правових  актв держави  та мсцевого рвня.  Бажаюч  можуть отримати  консультац з  питань  пошуку  нформац в нтернет, брати  участь у  законотворчому  процес, брати участь у  прийнятт ршень  на мсцевому  рвн, подання  заяв, запитв, заповнення  декларацй, проходження  теств  та  нше   

    
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!
 
 
 
http://sat-vopros.ru/
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100