:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 120
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Хотинська центральна біблотека. Чернівецької обл.

     Сайт http://www.hotinbiblio.cv.ua/  пропонує розділи: Головна сторінка; Сторінки історії; Цікаві зустрічі; Послуги; Віртуальна виставка; Віртуальна Довідка; Інформаційні ресурси; Видавнича діяльність; Хотин у дзеркалі дат; Хотинщина в цифрах; Хотинщина туристична; Віртуальні музеї; Виставкова зала; Фестивалі у Хотині

Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

Стрічки новин
Дружбвська публчно-шкльна бблотека
Site news

 • Бблотечно бблографчн уроки

             Згдно календарно – тематичних планв  у  другому десятому  класах  провдним бблотекарем публчно – шкльно  бблотеки  с. Дружба проведено бблотечн уроки на тему: «Ознайомлення учнв з поняттям  «абонемент» та роботою бблотекаря на абонемент. Формування навичок добирати книги на рзн теми»;  «Довдкова лтература: словники, довдники, енциклопед»

    

           Дти з задоволенням ознайомилися з цкавими  книгами, довдниками, словниками,енциклопедями, а також з кразнавчими матералами про наше село.

           Бблотечно – бблографчн   уроки формують у школярв  потребу у систематичному читанн, навичок самостйного вибору книг х пошуку у бблотец, вмнь правильно читати книгу, користуватися довдковими виданнями перодикою, а також популяризаця книги всебчне задоволення нформацйних потреб користувачв.

     • [Невмирущий Кобзарk

          У Дружбвськ  ПШБ оформлена виставка – перегляд  «Невмирущий Кобзар». Продемонстровано видання «Кобзаря» 1948 року.

        З  матералами виставки провдний бблотекар  ознайомила  присутнх на конкурс знавцв творчост  Т. Г. Шевченка, проведеного педагогом – органзатором  Ящун Т. М. У конкурс  взяли участь учн  шостого сьомого класв. Перемогу  вибороли  учн сьомого класу.

    • Вшанування подвигу учасникв революц гдност.

        ¶сторя Украни мала багато трагчних перодв. Коли свобода навть сам факт снування укранського народу опинявся пд загрозою. Але завжди в так пероди найкращ сини дочки Украни ставали на захист сво земл, сво держави, свох спввтчизникв. .На Майдан плч-о-плч стали укранц , врмени, грузини блоруси. ·х об'днала укранська земля та бажання жити у вльнй кран.

       Кожен з Небесно сотн заплатив за сво переконання найвищу цну - життя. ¶ для нас святим обов'язком гдно вшановувати Геров. Щоб ми пам'ятали - хто за що загинув. Щоб ми х не зрадили.

         У Дружбвськй ЗОШ педагог-органзатор провела загальношкльний захд «Геро не вмирають», який розпочався звучанням Гмну Небесно сотн. Вчитель стор Кашуба Л.М. пригадали про трагчн под лютого 2014 року, учн декламували врш, переглянули вдео-презентацю, запалили «Свчу памят» та вшанували геров хвилиною мовчання .

          Бблотекар Соболевська Н.М. оформила  виставку – перегляд «Геро не вмирають, геро серед нас». Директор школи Пашуля Н.Л. закликала всх учнв бути справжнми патротами сво Украни. На завершення заходу урочисто прозвучав Гмн Украни.

         Геро не вмирають! Так ми говоримо про тих, хто вддав сво життя за Украну, за гдне буття укранцв, за кращу долю свох дтей та онукв, усх наступних поколнь. ¶, звичайно, вони вчно житимуть у наших серцях, у нашй пам'ят. Вони - Геро Небесно Сотн
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!
 
 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100