:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Жизнь - это бесконечная череда мгновений
Мой дом
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 253
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Бібліотека ім. М.К.Реріха Солом'янського р-ну м. Києва

     Сайт  http://rerixlib.blogspot.com/ пропонує розділи: Головна; Особистий профіль; Дитячий майданчик; Кімната Реріхів; Книжкова полиця; Афіша
 

Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

Стрічки новин
Черкаська мська центральна бблотека м Лес Укранки
Site news

 • Втамо Вас на сайт нашо бблотеки!
      

  Вперше бблотека гостинно вдкрила двер для жителв та гостей мста у листопад 1963 року за адресою: м. Черкаси, вул. Карла Маркса, 16 (нин Остафя Дашковича). Примщення було маленьке. Книжковий фонд збирали буквально по крихтам. Багато книг подарували бблотец мешканц мста. У штат бблотеки було три працвники: завдувач, бблотекар прибиральниця. За перший рк роботи фонд складав близько 8-ми тисяч документв.

  У 1986 роц наша бблотека отримала нове примщення за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 200, в якому знаходиться донин.

  Сьогодн наша бблотека - це безкоштовний нтелектуальний ресурс та вдкритий культурний центр. Сучасн послуги, вдкритий формат спвпрац, прагнення до впровадження нновацй дозволяють бблотец бути сучасним, доступним, толерантним закладом, що сприя розвитку наукового, нтелектуального, духовного потенцалу нашо громади.

  Центральна бблотека обслугову 4500 користувачв за рк. Фонд налчу майже 90 тисяч примрникв документв на рзних носях нформац. В бблотец працюють вддл обслуговування користувачв, вддл нформацйно-бблографчно роботи та автоматизац бблотечних процесв, вддл комплектування та обробки лтератури, вддл органзацйно-методично роботи, вддл органзац та використання диного фонду.

  Наш проритети – перетворення бблотеки на заклад культури, який вдповда вимогам сучасност. Доповнити традицйн ресурси бблотеки електронними допомогли проекти «¶нтернет для читачв публчних бблотек (LEAP)» та «Ббломст». В нашй книгозбрн д вльна зона WI-FI. Доступ надаться для всх користувачв бблотеки безкоштовно.

  Наша бблотека органзову свою роботу як нформацйний, культурно-дозвллвий центр, допомага соцальнй адаптац, освт та самоосвт користувачв. Бблотека багато рокв тсно спвпрацю з державними, суспльними, громадськими, освтнми установами та органзацями мста, зацкавленими у спльному формуванн та використанн нформацйних ресурсв, а також у професйному, культурному, нтелектуальному та документальному обмн. Коло органзацй, з якими контакту бблотека, поповнються з року в рк. Ц контакти поступово переростають у партнерство та взамодю, що передбача об’днання ресурсв зусиль задля досягнення поставлено мети - залучення населення мста до читання.

  Ми мамо надю, що знайомство з нашою бблотекою, послугами ресурсами буде корисним. Ми завжди Вам рад! • New

   

  ЗАПРОШУґМО

  вдвдати цкав заходи та ознайомитись з книжковими виставками, тематичними викладками та бблографчними посбниками

  Детальнше

   

  Останн оновлення: 12.12.2017  
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!
 
 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100