:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
ЗНАЙОМТЕСЬ:

>>> Ресурси холдінга

Дискуссионный клуб "Библиофан"
  Мои научные новости
  Жизнь - это бесконечная череда мгновений
Открой для себя новую жизнь

  Мой дом

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Стрічки новин
Черкаська мська центральна бблотека м Лес Укранки
Site news

 • Втамо Вас на сайт нашо бблотеки!
      

  Вперше бблотека гостинно вдкрила двер для жителв та гостей мста у листопад 1963 року за адресою: м. Черкаси, вул. Карла Маркса, 16 (нин Остафя Дашковича). Примщення було маленьке. Книжковий фонд збирали буквально по крихтам. Багато книг подарували бблотец мешканц мста. У штат бблотеки було три працвники: завдувач, бблотекар прибиральниця. За перший рк роботи фонд складав близько 8-ми тисяч документв.

  У 1986 роц наша бблотека отримала нове примщення за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 200, в якому знаходиться донин.

  Сьогодн наша бблотека - це безкоштовний нтелектуальний ресурс та вдкритий культурний центр. Сучасн послуги, вдкритий формат спвпрац, прагнення до впровадження нновацй дозволяють бблотец бути сучасним, доступним, толерантним закладом, що сприя розвитку наукового, нтелектуального, духовного потенцалу нашо громади.

  Центральна бблотека обслугову 4500 користувачв за рк. Фонд налчу майже 90 тисяч примрникв документв на рзних носях нформац. В бблотец працюють вддл обслуговування користувачв, вддл нформацйно-бблографчно роботи та автоматизац бблотечних процесв, вддл комплектування та обробки лтератури, вддл органзацйно-методично роботи, вддл органзац та використання диного фонду.

  Наш проритети – перетворення бблотеки на заклад культури, який вдповда вимогам сучасност. Доповнити традицйн ресурси бблотеки електронними допомогли проекти «¶нтернет для читачв публчних бблотек (LEAP)» та «Ббломст». В нашй книгозбрн д вльна зона WI-FI. Доступ надаться для всх користувачв бблотеки безкоштовно.

  Наша бблотека органзову свою роботу як нформацйний, культурно-дозвллвий центр, допомага соцальнй адаптац, освт та самоосвт користувачв. Бблотека багато рокв тсно спвпрацю з державними, суспльними, громадськими, освтнми установами та органзацями мста, зацкавленими у спльному формуванн та використанн нформацйних ресурсв, а також у професйному, культурному, нтелектуальному та документальному обмн. Коло органзацй, з якими контакту бблотека, поповнються з року в рк. Ц контакти поступово переростають у партнерство та взамодю, що передбача об’днання ресурсв зусиль задля досягнення поставлено мети - залучення населення мста до читання.

  Ми мамо надю, що знайомство з нашою бблотекою, послугами ресурсами буде корисним. Ми завжди Вам рад! • New

  ЗАПРОШУґМО

  вдвдати цкав заходи та ознайомитись з книжковими виставками, тематичними викладками, бблографчними посбниками. Детальнше

  19 жовтня 2017 року о 14.20 у читальному зал вдбудеться презентаця книги черкаського письменника та журналста Назаря Ввчарика «П’ятеро як один». 
  Запрошумо всх поцновувачв гарно книги.

   

  Видання вддлу нформацйно-бблографчно роботи та автоматизац бблотечних процесв

  2017рк

   Детальнше

   

   

  Останн оновлення: 17.10.2017
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!

 

http://mysciencehighlights.org/ Мои научные новости -- уникальная возможность получать абстракты из полторы сотни англоязычных журналов по всем академ темам на имейл или посредством новостной ленты! Вам всего лишь необходимо зарегистрироваться,  указать тему,  ключевые слова,  и сведения о новых публикациях с высокой степенью ревалентности вам обеспечены! Информация о  ресурсе тут

Зараз на сайті:
Гостей - 114
 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::
bigmir)net TOP 100