:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
>>> Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
Повідомлення
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт

Библиотека и молодежь
Бібліотекарі усіх країн - єднайтесь!
5Books: Все про книжки
Сельская библиотека БЛОГ Борисовской црб Минская обл. Республика Беларусь
>> Библио.net
>>Блог відділу мистецтв Тернопільської ОБД
>>Методична служба публічних бібліотек Києва
>>Могилянська Бібліотекарка
>>Записки рядового библиотекаря
>>Моя профессия - библиотекарь
>>Библиотекарша
>>Библиолента
>>Библиотека без барьеров
>>Неофіційний вісник ОУНБ
>>Электронный читальный зал
>>Я - бібліотекар
>>Дневники злой библиотечной девы
>>Инновации в библиотеке
>>Методист библиотеки
>>Мышь Библиотечная
>>Библиотеки. Региональные центры чтения
>>Бібліотечно-інформаційний центр «Слово»
>>Bibliomistok
>>Libr.Net
>>Бібтех
>>Пан бібліотекар
>>Блог библиотекаря
>>Библиотекарь Тимофеева
>>День за днём ...
>>Библиотечный калейдоскоп
>>Блог бібліотекаря Галини Симоненко
====================================
>>> Ресурси холдінга

Дискуссионный клуб "Библиофан"
  Мои научные новости
  Жизнь - это бесконечная череда мгновений
Открой для себя новую жизнь

  Мой дом

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Надія Олійник
З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ БІБЛІОТЕКАРІВ - Літературно-художня творчість

Image
     Талановита рукодільниця Олійник Надія Василівна завідуюча бібліотекою с. Шевченкове Долинської ЦБС Івано-Франківської обл.

 

Талановита рукодільниця Олійник Надія Василівнанародилася 1956 року в селищі Транспортне Теньківського р-ну Магаданської обл. Батьки, позбавлені спілкування з рідною українською землею, все-ж навчили дітей любити свій народ, шанувати українські звичаї та традиції, гордитися тим, що вони – Українці. В Україну родина повернулась у 1968 році, оселилась в селі Шевченкове Долинського району Івано-Франківської обл.

Надія Василівна – багатосторонньо розвинута особистість: написати сценарій, організувати будь-який масовий захід – будь ласка, ще й музичний супровід сама забезпечить; мережка, вишивка нитками, бісером; в’язання спицями, гачком; виготовлення квітів, кулінарія, випічка – чого тільки не вміють її чарівні руки. А ще пані Надія кохається в українській історії, фольклорі, зібрала багато матеріалів про відомих і забутих жителів свого села, історію сільської «Просвіти», давню бойківську вишивку.

Ось як коротко розповідає про маленьку частинку своїх талантів сама Надія Василівна: «Моя мама пройшла важкий життєвий шлях. Завжди говорила: «…якби не мої золоті руки, я би не вижила…». Ще з раннього дитинства привчала нас, дітей, все робити: вишивати, в’язати, гачкувати. Перші мої роботи виконані гладдю. Коли відкрилась музична школа мама одразу віддала мене і туди, відкрились курси по виготовленню штучних квітів – мене також туди. Вже старшокурсницею у мене було багато власних робіт. Щовечора у нас в хаті була робота: постійно вишивали, в’язали, пряли нитки з вовни, робили рішельє, філейку.

Талановита рукодільниця Олійник Надія Василівна Нестало моєї мами… Та коли я важко захворіла, вона прийшла до мене у сні. Принесла ікону Гошівської Божої Матері, промовила: «Ось цей образ має стояти у кожного в спальні, бо він посилає здоров’я. Я принесла тимчасовий, а ти собі колись купиш і ось тут повісиш». Рік я шукала таку ікону. Знайшла, але її треба було відтворити на полотні. Так я почала вишивати ікони, з яких «Надія, Віра, Любов і мати Софія» - подарована греко-католицькій церкві с. Шевченкове, «Мати Божа з Немовлям» - за кордоном, ікона Гошівської Божої Матері (аналогічна) – у сестри в м. Тернопіль».

Від 1974 року Надія Василівна працює в бібліотеці-філії с. Шевченкове (спочатку бібліотекарем, а згодом – завідуючою). При цій бібліотеці активно діють два клуби за інтересами – дитячий клуб «Барвіночок» та клуб сімейного відпочинку за участю яких проводяться цікаві масові заходи.

Окрім того пані Надія бере активну участь в громадському житті села та бібліотечної системи – обрана депутатом сільської ради, а працівниками Долинської ЦБС – головою трудового колективу.

Пропонуємо вашій увазі деякі з робіт Олійник Надії Василівни, в яких цікавою є не тільки вишивка, а й мережка виконані руками цієї незвичайної людини.

Талановита рукодільниця Олійник Надія Василівна

Талановита рукодільниця Олійник Надія Василівна

Талановита рукодільниця Олійник Надія Василівна

Долинська ЦБС в Івано-Франківській обл.

< Попередня
>>> Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | Повідомлення | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!

Новый сервис

   http://mysciencehighlights.org/ Мои научные новости -- уникальная возможность получать абстракты из полторы сотни англоязычных журналов по всем академ темам на имейл или посредством новостной ленты! Вам всего лишь необходимо зарегистрироваться,  указать тему,  ключевые слова,  и сведения о новых публикациях с высокой степенью ревалентности вам обеспечены! Информация о  ресурсе тут

ЗНАЙОМТЕСЬ:
Новини книгоринку
Інтернет-ресурси
Зараз на сайті:
Гостей - 161
 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::
bigmir)net TOP 100