:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Жизнь - это бесконечная череда мгновений
Мой дом
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 59
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Централізована бібліотечна система Солом'янського р-ну м. Києва

     Сайт http://www.lib.solor.gov.ua/  має розділи:  Централізована бібліотечна система: Історія, Структура, Партнери, Правила користування; Ми в мас - медіа; Проекти; Достоєвський Ф.М.; Наші ресурси: Чи знаєте Ви? (Інформіни); Фонди періодичних видань, Тематична бібліографія, Раритетні видання, Поточна бібліографія, Краєзнавство, Корисні лінки, Книжкові фонди, Жіноча українська література третього тисячоліття, Електронний каталог, Експозиції; Бібліотечна вітальня; Події: Книга - ювіляр, Віртуальні виставки, Відеофакти, Афіша; Сервіс: У Нас для Вас, Додаткові послуги, Віртуальні довідки, Бібліотечне обслуговування; Бібліотеки для дітей: Бібліотека ім. О.Пироговського, Бібліотека ім. В.С.Кудряшова, Бібліотека ім. В.Чапаєва, Бібліотека ім. І.Багряного, Бібліотека ім. Олеся Донченка, Бібліотека ім. П.П.Вершигори, Бібліотека № 15; Бібліотеки для дорослих: Центральна районна бібліотека ім. Ф.М.Достоєвського, Бібліотека ім. М.К.Реріха, Бібліотека ім. В.П.Чкалова, Бібліотека ім. О.С.Новікова-Прибоя, Бібліотека ім. М.Бажана, Бібліотека сімейного читання ім. М.Ю.Лермонтова, Бібліотека сімейного читання ім. Олеся Гончара, Бібліотека ім. О.Довженка, Бібліотека № 11, Бібліотека № 13; Контакти бібліотек; Інфолінія: Новини бібліотек, Нові надходження; Звернення, відгуки; Фотогалерея 

Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

ТЕМА ДНЯ
Читай без обмежень! Як у Києві хочуть осучаснити бібліотеки

      Лондонська бібліотека Пекхем у формі перевернутої літери «L» відома у всій Великобританії. Не тільки завдяки чималій книгозбірні та футуристичному дизайну, а й через ультрамодне начиння: конференц-зал, дитячі кімнати, медіа-центр, читальні працюють тут за останнім словом техніки. А студенти німецького університету Дуйсбург-Ессен беруть книги для навчання у круглій бібліотеці. Незвична не лише форма приміщення, а й принцип роботи: тут все працює на альтернативних джерелах енергії.
      Сучасні бібліотеки стають не просто місцем зберігання книг, а й відкритим публічним простором, де роботу бібліотекаря за нашими стандартними уявленнями зведено до мінімуму. Все автоматизовано та комп’ютеризовано.
      Українські книгозбірні тільки стають на шлях модернізації. У березні цього року в Харкові відкрилась бhttps://www.facebook.com/groups/bibliofan/?ref=bookmarksібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, одна з найсучасніших у країні. «Одинадцятиповерхова будівля складається з бібліотечної та навчальної частин. Працює з використанням найсучасніших прогресивних організаційно-інноваційних бібліотечних методик, телекомунікаційних мережевих магістралей, найсучаснішої електронної системи обслуговування читачів», — ідеться на її сайті.
      Часто про новітні архітектурні рішення наші книгозбірні тільки мріють. А про електронний інформаційний простір — мріють і водночас реалізовують цю ідею. Наприклад, Публічна бібліотека імені Лесі Українки у Києві, спільно з іншими закладами міста, хоче створити єдиний електронний інформаційний простір публічних бібліотек столиці. Так, як це працює у багатьох розвинених країнах. Це має зруйнувати застарілі стереотипи про роботу книгозбірень, про те, що це лише рутинна видача книг, а також наблизити роботу таких закладів до рівня європейських колег.

Докладніше...
Український музей-архів (США, Клівленд)
Украинистика за рубежом

Український музей-архів (США, Клівленд (Cleveland) http://www.umacleveland.org був заснований у 1952 р. Він збирає і зберігає літературу, мистецькі і художні твори та вироби, аудіоматеріали. Бібліотека має значне зібрання літератури, понад 20 тис. якої - рідкісних книг 19-го і початку 20-го ст.. Шевченківська калекція, яка включає тисячі книг, портретів, художніх робіт, періодичних видань і різноманітних пам'ятних речей, присвячених поету, своїм розміром і можливостями є однією з самих богатих у Північній Америці. Музей-архів обслуговує користувачів, приймає участь в академічних дослідженнях, здійснює інформаційну діяльність. 

< Попередня   Наступна >
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!
 
 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100