:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 128
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Іршавська районна бібліотека. Закарпатська обл.

     На сайті http://bibliotekair-crb.blogspot.com/ представлено розділи; Головна сторінка; Методичний відділ; Відділ комплектування; Відділ обслуговування; Відділ бібліотечно - інформаційних технологій; Пункт Доступу Громадян (ПДГ);  Бібліотеки - філії Іршавської ЦРБ; Іршавська районна дитяча бібліотека; Віртуальна виставка; Благодатний куточок Іршавщина

Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

"Скарбниця знань - бібліотека". Шаблон сайта
Літературно-художня творчість

 "Скарбниця знань - бібліотека":
Готовий сайт-шаблон з 26 сторінок
у двох версіях: .htm  та .shtm

шаблонzagotovka2htm.zip  та zagotovka2shtm.zip мають 26 сторінок (Головна; Про нас; Послуги; Події; Клуб читачів+Заходи; Абонемент+Заходи; Читальний зал+Заходи; Каталоги; Інформаційно-бібліографічний відділ; МБА; Відділ обробки документів; Інтернет-центр; Алфавітний каталог; Систематичний каталог; Картотека статей; Картотека назв; Краєзнавча картотека; Електронні каталоги; Електронні бібліотеки; Книгарні; Друкарні; Електронний каталог; Віртуальна довідка; Замовлення літератури; Електронна пошта) і відповідні пункти МЕНЮ з посиланнями. Кожна сторінка має вказівки відносно наповнення і перехід на іншу сторінку.

   Заготовки сайтів виконані у двох ідентичних версіях:
1. – У сайті з розширенням  .htm  запропоновані сторінки потрібно доповнити своїми матеріалами відповідно вказівок і зберегти під тим же іменем. Сайт відразу можна переглянути в Explorer (F12).
Недолік: Будь-які зміни до МЕНЮ та НАЗВИ бібліотеки потрібно робити на всіх сторінках, по черзі загружаючи їх до Dreamweaver.
2. – Сайт з розширенням  .shtm  використовує включення з боку сервера (SSI) файлів, розміщених у каталозі "Temp". Як і в попередній версії, сторінки потрібно доповнити своїми матеріалами відповідно вказівок і зберегти під тим же іменем. Але Ви можете один раз внести будь-які зміни у файли, розміщені у каталозі "Temp" (назва, ліве та нижнє меню). Після збереження, зміни будуть автоматично відображені на всіх сторінках сайту. Це значно скорочує і прискорює роботу.

Недолік: Цей сайт і його сторінки не можна переглянути у Explorer до його розміщення в Інтернеті. Explorer буде повертати Вас до Dreamweaver, а вставки зміняться на значок SSI.

Для перегляду роботи локально необхідно встановити на Вашому комп’ютері HTTP-сервер, наприклад  Personal Web Server

Кожна версія має файл-інструкцію – „1 readme.txt”  для виконавців проекту.

Для роботи потрібна програма Dreamweaver.

Photoshop потрібен, якщо Ви захочете вставити свої фото.

< Попередня   Наступна >
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!
 
ЗНАЙОМТЕСЬ:

 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100