:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 107
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Білицька бібліотека. Донецька обл.

     Сайт http://biblio-bel.at.ua/  має розділи: Головна сторінка; Архів новин; Фотоальбоми; Каталог статей; Про бібліотеку; Гостьова книга; Зворотній зв'язок; Тегі новин та статей; Сторінка опитуваннь; Як додати новину (з відео)?; Видео

Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

Інтернет-магазини української книги

www.europeXXI.org.ua
Шановні працівники бібліотек!
ГО «Фонд «Європа ХХІ» — неурядова, неприбуткова, позапартійна дослідницька організація, заснована у грудні 1998 року з метою надання інтелектуального сприяння процесам інтеграції України до Європейського Союзу як способу забезпечення розвитку України як європейської демократії. Засновники організації - українські і британські фахівці, які мають значний досвід розробки і реалізації проектів, керівництва дослідницькою роботою неурядових організацій.
Вважаючи інтеграцію до європейських і євро-атлантичних структур першочерговим внутрішньополітичним питанням для України, Фонд "Європа XXI" зосереджує свої зусилля на проведенні досліджень політичних процесів та розвитку громадянського суспільства в Україні і в Європі загалом, організуючи конференції та інші публічні заходи, створюючи інформаційні ресурси та беручи участь у розробці і реалізації спільних українських і міжнародних проектів у галузі європейської інтеграції.
Одним із основних пріоритетів діяльності фонду є поширення інформації про демократичні процеси в Україні, донесення до мешканців малих міст і сіл інформації про діяльність Євросоюзу, стан розвитку громадянського суспільства в Україні.
Виходячи зі сказаного вище, даруємо читачам бібліотеки книги, видані за результатами досліджень працівників Фонду та сподіваємося, що наші видання стануть у нагоді студентам, науковцям, журналістам і всім, хто цікавиться розвитком громадянського суспільства в Україні.
Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, просимо повідомити про згоду надіслання Вам книг - безкоштовно. Пересилка також за наш рахунок.
 Дякуємо.
З повагою, за дорученням колективу ГО «Фонд «Європа ХХІ»
Лариса Дербакова, офіс-менеджер ГО"Фонд"Європа ХХІ"
тел/факс (+38 044)236-08-96

   УКРАЇНА, 01135, КИЇВ,просп. Перемоги, 5, оф. 6

< Попередня   Наступна >
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!
 
 
 
http://ligachamp.ru/
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100