:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
>>> Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
Повідомлення
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт

Библиотека и молодежь
Бібліотекарі усіх країн - єднайтесь!
5Books: Все про книжки
Сельская библиотека БЛОГ Борисовской црб Минская обл. Республика Беларусь
>> Библио.net
>>Блог відділу мистецтв Тернопільської ОБД
>>Методична служба публічних бібліотек Києва
>>Могилянська Бібліотекарка
>>Записки рядового библиотекаря
>>Моя профессия - библиотекарь
>>Библиотекарша
>>Библиолента
>>Библиотека без барьеров
>>Неофіційний вісник ОУНБ
>>Электронный читальный зал
>>Я - бібліотекар
>>Дневники злой библиотечной девы
>>Инновации в библиотеке
>>Методист библиотеки
>>Мышь Библиотечная
>>Библиотеки. Региональные центры чтения
>>Бібліотечно-інформаційний центр «Слово»
>>Bibliomistok
>>Libr.Net
>>Бібтех
>>Пан бібліотекар
>>Блог библиотекаря
>>Библиотекарь Тимофеева
>>День за днём ...
>>Библиотечный калейдоскоп
>>Блог бібліотекаря Галини Симоненко
====================================
>>> Ресурси холдінга

Дискуссионный клуб "Библиофан"
  Мои научные новости
  Жизнь - это бесконечная череда мгновений
Открой для себя новую жизнь

  Мой дом

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Шаблони сайтів бібліотек
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ БІБЛІОТЕКАРІВ - Літературно-художня творчість

Запропоновані заготовки сайтів розраховані на бібліотеки, у яких є доступ до Інтернету, а спеціалістів для створення сайту і фінансів немає. Вони спрямовані на представлення інформації про бібліотеку з мінімальною кількістю сторінок, що потребують систематичного оновлення.
Вибраний шаблон взяти у розділі  "ФАЙЛИ".

     Заготовки сайтів виконані у двох ідентичних версіях:
1. – У сайті з розширенням  .htm  запропоновані сторінки потрібно доповнити своїми матеріалами відповідно вказівок і зберегти під тим же іменем. Сайт відразу можна переглянути в Explorer (F12).
Недолік: Будь-які зміни до МЕНЮ та НАЗВИ бібліотеки потрібно робити на всіх сторінках, по черзі загружаючи їх до Dreamweaver.
2. – Сайт з розширенням  .shtm  використовує включення з боку сервера (SSI) файлів, розміщених у каталозі "Temp". Як і в попередній версії, сторінки потрібно доповнити своїми матеріалами відповідно вказівок і зберегти під тим же іменем. Але Ви можете один раз внести будь-які зміни у файли, розміщені у каталозі "Temp" (назва, ліве та нижнє меню). Після збереження, зміни будуть автоматично відображені на всіх сторінках сайту. Це значно скорочує і прискорює роботу.

Недолік: Цей сайт і його сторінки не можна переглянути у Explorer до його розміщення в Інтернеті. Explorer буде повертати Вас до Dreamweaver, а вставки зміняться на значок SSI.

Для перегляду роботи локально необхідно встановити на Вашому комп’ютері HTTP-сервер, наприклад  Personal Web Server

Кожна версія має файл-інструкцію – „1 readme.txt”  для виконавців проекту.

Для роботи потрібна програма Dreamweaver.

Photoshop потрібен, якщо Ви захочете вставити свої фото.

 zagotovka1htm.zip  та  zagotovka1shtm.zip  мають по 20 сторінок (Головна; Про нас;  Події; Послуги; Абонемент+Заходи; Читальний зал+Заходи; Каталоги+Форма для пошуку у Електронному каталозі; Інформаційно-бібліографічний відділ; МБА; Відділ обробки документів; Інтернет-центр; Алфавітний каталог; Систематичний каталог; Картотека статей; Картотека назв; Краєзнавча картотека; Електронні каталоги; Електронні бібліотеки; Книгарні; Друкарні),  відповідні пункти МЕНЮ з посиланнями. Кожна сторінка має вказівки відносно наповнення і перехід на іншу сторінку.

  zagotovka2htm.zip  та zagotovka2shtm.zip мають 26 сторінок (Головна; Про нас; Послуги; Події; Клуб читачів+Заходи; Абонемент+Заходи; Читальний зал+Заходи; Каталоги; Інформаційно-бібліографічний відділ; МБА; Відділ обробки документів; Інтернет-центр; Алфавітний каталог; Систематичний каталог; Картотека статей; Картотека назв; Краєзнавча картотека; Електронні каталоги; Електронні бібліотеки; Книгарні; Друкарні; Електронний каталог; Віртуальна довідка; Замовлення літератури; Електронна пошта) і відповідні пункти МЕНЮ з посиланнями. Кожна сторінка має вказівки відносно наповнення і перехід на іншу сторінку.

zagot3htm.zip     має 7 сторінок (Головна; Про нас; Події; Клуб; Зона дитячого читання; Зона юнацького читання; Зона дорослого читання) відповідно пунктам МЕНЮ з усіма діючими посиланнями на сторінки і вказівки відносно наповнення. Три заготовки сторінок: "storditi.htm" - для "Зони дитячого читання";  "stormold.htm" - для "Зони юнацького (молодіжного) читання"; "strdoros.htm" - для "Зони дорослого читання" призначені для створення на їхній основі нових сторінок, якщо виникає така потреба.

zagot 3ahtm.zip  має 7 сторінок (Головна; Про нас; Події; Клуб; Зона дитячого читання; Зона юнацького читання; Зона дорослого читання) відповідно пунктам МЕНЮ з усіма діючими посиланнями на наявні сторінки і вказівки відносно їхнього наповнення. Три заготовки сторінок: "storditi.htm" - для "Зони дитячого читання";  "stormold.htm" - для "Зони юнацького (молодіжного) читання"; "strdoros.htm" - для "Зони дорослого читання" призначені для створення на їхній основі нових сторінок, якщо виникає така потреба.

Наступна >
>>> Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | Повідомлення | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!

Новый сервис

   http://mysciencehighlights.org/ Мои научные новости -- уникальная возможность получать абстракты из полторы сотни англоязычных журналов по всем академ темам на имейл или посредством новостной ленты! Вам всего лишь необходимо зарегистрироваться,  указать тему,  ключевые слова,  и сведения о новых публикациях с высокой степенью ревалентности вам обеспечены! Информация о  ресурсе тут

ЗНАЙОМТЕСЬ:

Новини книгоринку
Інтернет-ресурси
Зараз на сайті:
Гостей - 151
 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::
bigmir)net TOP 100