:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 129
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Дорогобужська публічно-шкільна бібліотека. Гощанський р-н, Рівненська обл.

     Сайт http://dorogbibl.ucoz.ua/ має розділи: Головна сторінка; Фотоальбоми; Дорогобуж. Історія; Про бібліотеку; Матеріали для вчителів і бібліотекарів; Фолькльорна сторінка; Талановиті земляки

Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

Шаблони сайтів бібліотек
Рейтинг: / 1
ГіршаКраща 
Творчество библиотекарей - Літературно-художня творчість

Запропоновані заготовки сайтів розраховані на бібліотеки, у яких є доступ до Інтернету, а спеціалістів для створення сайту і фінансів немає. Вони спрямовані на представлення інформації про бібліотеку з мінімальною кількістю сторінок, що потребують систематичного оновлення.
Вибраний шаблон взяти у розділі  "ФАЙЛИ".

     Заготовки сайтів виконані у двох ідентичних версіях:
1. – У сайті з розширенням  .htm  запропоновані сторінки потрібно доповнити своїми матеріалами відповідно вказівок і зберегти під тим же іменем. Сайт відразу можна переглянути в Explorer (F12).
Недолік: Будь-які зміни до МЕНЮ та НАЗВИ бібліотеки потрібно робити на всіх сторінках, по черзі загружаючи їх до Dreamweaver.
2. – Сайт з розширенням  .shtm  використовує включення з боку сервера (SSI) файлів, розміщених у каталозі "Temp". Як і в попередній версії, сторінки потрібно доповнити своїми матеріалами відповідно вказівок і зберегти під тим же іменем. Але Ви можете один раз внести будь-які зміни у файли, розміщені у каталозі "Temp" (назва, ліве та нижнє меню). Після збереження, зміни будуть автоматично відображені на всіх сторінках сайту. Це значно скорочує і прискорює роботу.

Недолік: Цей сайт і його сторінки не можна переглянути у Explorer до його розміщення в Інтернеті. Explorer буде повертати Вас до Dreamweaver, а вставки зміняться на значок SSI.

Для перегляду роботи локально необхідно встановити на Вашому комп’ютері HTTP-сервер, наприклад  Personal Web Server

Кожна версія має файл-інструкцію – „1 readme.txt”  для виконавців проекту.

Для роботи потрібна програма Dreamweaver.

Photoshop потрібен, якщо Ви захочете вставити свої фото.

 zagotovka1htm.zip  та  zagotovka1shtm.zip  мають по 20 сторінок (Головна; Про нас;  Події; Послуги; Абонемент+Заходи; Читальний зал+Заходи; Каталоги+Форма для пошуку у Електронному каталозі; Інформаційно-бібліографічний відділ; МБА; Відділ обробки документів; Інтернет-центр; Алфавітний каталог; Систематичний каталог; Картотека статей; Картотека назв; Краєзнавча картотека; Електронні каталоги; Електронні бібліотеки; Книгарні; Друкарні),  відповідні пункти МЕНЮ з посиланнями. Кожна сторінка має вказівки відносно наповнення і перехід на іншу сторінку.

  zagotovka2htm.zip  та zagotovka2shtm.zip мають 26 сторінок (Головна; Про нас; Послуги; Події; Клуб читачів+Заходи; Абонемент+Заходи; Читальний зал+Заходи; Каталоги; Інформаційно-бібліографічний відділ; МБА; Відділ обробки документів; Інтернет-центр; Алфавітний каталог; Систематичний каталог; Картотека статей; Картотека назв; Краєзнавча картотека; Електронні каталоги; Електронні бібліотеки; Книгарні; Друкарні; Електронний каталог; Віртуальна довідка; Замовлення літератури; Електронна пошта) і відповідні пункти МЕНЮ з посиланнями. Кожна сторінка має вказівки відносно наповнення і перехід на іншу сторінку.

zagot3htm.zip   має 7 сторінок (Головна; Про нас; Події; Клуб; Зона дитячого читання; Зона юнацького читання; Зона дорослого читання) відповідно пунктам МЕНЮ з усіма діючими посиланнями на сторінки і вказівки відносно наповнення. Три заготовки сторінок: "storditi.htm" - для "Зони дитячого читання";  "stormold.htm" - для "Зони юнацького (молодіжного) читання"; "strdoros.htm" - для "Зони дорослого читання" призначені для створення на їхній основі нових сторінок, якщо виникає така потреба.

zagot 3ahtm.zip  має 7 сторінок (Головна; Про нас; Події; Клуб; Зона дитячого читання; Зона юнацького читання; Зона дорослого читання) відповідно пунктам МЕНЮ з усіма діючими посиланнями на наявні сторінки і вказівки відносно їхнього наповнення. Три заготовки сторінок: "storditi.htm" - для "Зони дитячого читання";  "stormold.htm" - для "Зони юнацького (молодіжного) читання"; "strdoros.htm" - для "Зони дорослого читання" призначені для створення на їхній основі нових сторінок, якщо виникає така потреба.

Наступна >
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!
 
ЗНАЙОМТЕСЬ:
 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100