:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 109
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Хмільницька районна районна бібліотека. Вінницька обл.

     На сайті  http://hm-library.com.ua/index.php  подано розділи:  Загальні відомості; Структура (Методичний відділ; Абонемент для дорослих; Читальний зал; Абонемент для юнацтва); Нормат. документи; Правила користування; Календар заходів; Нові надходження; Періодичні видання; Інтернет Центри; Інтернет ресурси; Краєзнавство; Віртуальні виставки; Відеоматеріали; Наші роботи; Клуби за інтересами
 

Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

До 95-річчя Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

До 95-річчя Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського                                              
Прес-реліз

       У 2013 році Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського – головному бібліотечно-інформаційному центру нашої держави - виповнилося 95 років. Цю дату Бібліотека святкує разом із Національною академією наук України, як перша її установа.
       За цей період Бібліотека зробила вагомий внесок у розбудову науково-технічного й культурного потенціалу України й нині активно сприяє інтеграції вітчизняної науки у європейський і світовий науково-інформаційний простір. Головна книгозбірня країни виховала цілу когорту докторів і кандидатів наук, сформувала свої наукові школи, визнані в Україні та за її межами. Її партнерами з реалізації наукових проектів та здійснення книгообміну виступають провідні бібліотеки країн Європи, Америки, Азії.
      Одним із основних напрямів розвитку інформаційної галузі в наш час є створення електронних бібліотек. НБУВ формування власного фонду електронних документів розпочала ще у 1997 р., а упродовж останніх років нею створено інформаційний веб-портал більш високого рівня, на якому здійснюється розгортання цифрових історико-культурних колекцій, електронної бібліотеки, окремих спеціалізованих веб-сайтів з актуальної тематики. Головна мета - створення цифрової бібліотеки «Україніка», що дасть змогу розкрити всю велич і багатоманітність духовних надбань України.
        З 8 по 10 жовтня у приміщенні Бібліотеки проходитиме Міжнародна наукова конференція «Адаптація завдань і функцій наукової бібліотеки до вимог розвитку цифрових інформаційних ресурсів».
       Традицію проведення щорічних наукових форумів у НБУВ було започатковано ще двадцять років тому. В центрі уваги цьогорічного заходу  - проблеми розвитку інформаційних ресурсів, створення цифрових бібліотек, посилення їх ролі у формуванні національного електронного інформаційного простору. Актуальну тематику конференції передбачено обговорити на пленарному та секційних засіданнях, семінарах і круглих столах . У роботі конференції братимуть участь видатні вчені і спеціалісти українських бібліотек та наукових установ, а також гості і колеги з-за кордону.
        В рамках заходу відбудеться Спеціальне засідання Української бібліотечної асоціації та Асоціації бібліотек України "Бібліотечні асоціації та цінності бібліотечної професії у цифрову еру» за участю директора Офісу інтелектуальної свободи Американської бібліотечної асоціації Барбари Джонс.
       Під час наукової конференції працюватимуть виставки друкованої продукції провідних видавництв та книготорговельних організацій країни, а також видань НБУВ за 95 років її діяльності.

Прес-служба НБУВ  

< Попередня   Наступна >
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!
Вісті з УБА
Новини — Українська бібліотечна асоціація
 
ЗНАЙОМТЕСЬ:
 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100