:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 166
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Черкаська міська центральна бібліотека імені Лесі Українки

    Сайт  http://cbs.ucoz.ua/  пропонує розділи: Головна сторінка; Структура ЦБ; Правила користування бібліотекою; Оголошення; Новини; ПЦРІ; ВПО; Бібліотека йде в люди; Бібліоміст; Бібліографічні ресурси; Бібліотека рекомендує; Віртуальні виставки; Інновації; Програма літніх читань; Буккросинг; Корисні джерела; Бібліотечному фахівцю; Фотоальбоми; Філії ЦБС; Новини з філій; Народний університет
 

Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

Літня школа для молодих бібліотекарів
      Українська бібліотечна асоціація оголошує набір бажаючих для участі у роботі Літньої школи для молодих бібліотекарів, що буде проходити з 19 по 23 серпня 2013 р. у  с.Поляниця Яремчанської міської ради (Івано-Франківська область).            Робота Школи здійснюється за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» (IREX, Україна).
      Головна мета Школи – допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко  адаптуватись у професійному бібліотечному середовищі та сформувати власну активну дієву позицію:  опанувати основи стратегічного планування, організаційного розвитку та інноваційних послуг бібліотек; використання веб-технологій, блогів та соціальних мереж; основи лідерства, фандрейзингу та проектної діяльності; елементи моніторингу й оцінки для посилення результативності роботи сучасних книгозбірень.

Партнери:
      Івано-Франківське відділення УБА, Івано-Франківська ОУНБ, Молодіжна секція УБА, ТК «Буковель», Івано-Франківське обласне управління культури, Яремчанський міський відділ культури, Сільська рада с. Поляниця, Рекламне агентство «Streamtech», DC Media.

     Проживання та харчування учасників відбуватиметься в туристичному комплексі «Буковель».

     Гарантується креативний простір, можливості командної роботи і відпочинку, гарний настрій.

     УБА сплатить проїзд, проживання та харчування учасників Літньої школи для молодих бібліотекарів для 30 членів Асоціації, відібраних за конкурсом анкет учасників.

     Учасники школи: молоді бібліотекарі зі всієї України, що відповідають наступним вимогам:
     - стаж роботи в бібліотеці не менше трьох років;
     - вік кандидата не повинен перевищувати 35 років станом на липень 2013 р.;
     - бажання отримати нові знання і працювати креативно;
     - підтвердження бажання у майбутньому активно працювати в УБА та виконати домашнє завдання від організаторів школи, яке передбачає написання статті або фоторепортажу про свою участь в такому заході та розміщення в одному з українських ЗМІ.

      Форму анкети завантажуйте тут http://ula.org.ua/fileadmin/uba_documents/doc_for_news/2013/anketa_2013.doc
      У конкурсі анкет переваги будуть надаватися учасникам, яких підтримує керівництво бібліотеки (з додаванням листа підтримки).
      Заявки на участь у Літній школі для молодих бібліотекарів приймаються до 17.00    5 серпня 2013 року на адресу Виконавчого офісу УБА:

< Попередня   Наступна >
Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!
Вісті з УБА
Новини — Українська бібліотечна асоціація
 
ЗНАЙОМТЕСЬ:
 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100